AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyJaguar F-Pace


Kategorie: SUV

Rozměry: délka 4,74 m; šířka 2,07 m a výška 1,6 m

Objem kufru: 410 litrů

Palivo: benzín/nafta/plug-in hybrid

Verze 4x4: ano

Cena od: 1 450 473 Kč

Nové velmi úzké diodové světlomety jsou dostupné v adaptivním provedení Pixel LED, přinášejícím lepší rozlišení a vyšší jas. Prémiová technologie LED je součástí standardní výbavy napříč celou nabídkou. Ve výbavách SE a HSE je dostupná spolu se systémem Auto High Beam Assist. Tato technologie na základě informací z čelní kamery automaticky přepíná dálková světla. Protijedoucí řidiči tak nejsou oslňováni.

Srdcem nového interiéru je elegantně integrovaná, centrálně umístěná dotyková obrazovka. Zakřivený HD displej s úhlopříčkou 11,4” slouží k ovládání multimediálního systému Pivi Pro.

Nový volič automatické převodovky – pouze jeden z mnoha krásných detailů – nabízí horní část s prošíváním ve stylu kriketového míčku, zatímco spodní část je s ohledem na lepší citlivost při ovládání vyvedena z precizně opracovaného kovu.

Nový F-PACE je dostupný s plug-in hybridní motorizaci P400e, stejně jako s nejnovějšími čtyřválci a novými zážehovými i vznětovými řadovými šestiválci Ingenium. U vybraných motorů je poprvé k dispozici také mild-hybridní (MHEV) technologie.

S plně nabitými akumulátory je F-PACE P400e schopný ujet v elektrickém režimu až 53 km. Při využití rychlonabíjení (30 kW DC) trvá dobití z nuly na 80 % třicet minut. Prostřednictvím domácího wallboxu (7 kW) se baterie dobijí na 80 % hodinu a čtyřicet minut.