AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyMitsubishi Space Star


Kategorie: SUV (kupé/SUV-C)

Rozměry: délka 3,8 m; šířka 1,6 m a výška 1,5 m

Objem kufru: 235 litrů

Palivo: benzín

Verze 4x4: ne

Cena od: 265 850 Kč

 

Mitsubishi Space Star splňuje veškeré požadavky pro kompaktní městský vůz. Mimo úsporného motoru 1,2 MIVEC v kombinaci s manuální převodovkou i automatickou převodovkou CVT se spotřebou pouhých 4,6 litrů nabízí vysokou bezpečnost se šesti airbagy již v základní výbavě. I přesto, že se jedná o malý městský vůz, disponuje velkorysým vnitřním prostorem. Svým energickým zevnějškem láká k objevování nových obzorů a jeho agilní odezva vám bezpochyby vykouzlí úsměv na tváři. Vychutnáte si tak hladkou a pohodlnou jízdu, mimořádně stabilní jízdní vlastnosti a nízké emise.

 

K dalšímu pohodlí pro vaše cestování přispívá kultivovaný styl, velkorysá prostornost, příkladný výhled z vozidla, vysoká kvalita komfortního vybavení a sedadlo řidiče s výškově nastavitelným sedákem a hlavovou opěrkou. Interiér modelu disponuje kvalitním čalouněním sedadel z jemné tkaniny s prostorovým efektem a kontrastními stehy, volantem s dekory v klavírním černém laku a chromovanými akcenty, věncem obšitým kůží, subtilním designem přístrojového panelu s bílým podsvícením či chromovaným kroužkem ukazatelů. Pro pohodlné cestování je v interiéru dále indikátor venkovní teploty, funkce varování před námrazou na digitálním displeji, varovná kontrolka obrysových světel či nový panel klimatizace se třemi kruhovými ovladači. Manuální klimatizace je standardem již v základní výbavě.

Díky solidním jízdním výkonům a nízké spotřebě je každá jízda s Mitsubishi Space Star radostí. Ať dojíždíte do práce, zařizujete nákupy ve městě nebo cestujete po venkově, vždy si vychutnáte mimořádně stabilní a dynamické jízdní chování, rychlou akceleraci na každý váš pokyn nebo agilní ovládání, díky němuž je parkování či projíždění ostrých zatáček skutečně hračkou. Snadnou ovladatelnost podtrhuje jeden z nejmenších poloměrů otáčení ve své třídě jen 4,6 metru.

Vysoká bezpečnost díky asistentům jako jsou antiblokovací brzdový systém, systém aktivního řízení stability či asistent rozjezdu do kopce, dynamické tvary, elegantní příď, výrazné boky a profilovaná záď vozu spojují kultivovanost a pohodlí pro potěšení ze sebejistého cestování.