Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.automehosrdce.cz/www/archiv21/wp-content/themes/automehosrdce/header.php on line 13

AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženyCupra Formentor


Kategorie: CUV

Rozměry: délka 4,45 m; šířka 1,83 m a výška 1,51 m

Objem kufru: 420 litrů

Palivo: benzin/nafta, plug-in hybrid

Verze 4x4: ano

Cena od:: 774 900 Kč

CUPRA Formentor je vůbec prvním vozidlem, navrženým a vyvinutým výhradně značkou CUPRA. Nový Formentor cílí na zákazníky, kteří hledají exkluzivitu, inovace, intuitivní ovládání a zážitky z dynamické jízdy. CUPRA Formentor formuje esenci značky. Kombinuje outdoorové atributy SUV se sportovním duchem hatchbacku a přidává dynamickou eleganci kupé. CUPRA Formentor překypuje charakterem. Výrazné tvary tohoto modelu umocňují jeho rozmanité vlastnosti a vyvolávají emoce. Nižší výška ve spojení s vizuálně zvýrazněnou zádí, dlouhou kapotou a dynamickými proporcemi zesiluje sportovní charakter tohoto originálního vozu.

Široký výběr sedmi pohonů, včetně dvou vysokovýkonných plug in hybridních verzí, komplexní konektivita a nejvyspělejší bezpečnostní a komfortní systémy posouvají sportovní crossover do nové dimenze. CUPRA Formentor je prvním 100% modelem CUPRA, který se vyrábí v Martorellu. Formentor představuje klíčový pilíř strategie globalizace značky CUPRA, která s tímto novým modelem hodlá upevnit své postavení na největších evropských trzích a vstoupit i na trhy s nejvyšším stupněm elektrifikace.