Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.automehosrdce.cz/www/archiv21/wp-content/themes/automehosrdce/header.php on line 13

AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy



Dacia Sandero


Kategorie: crossover

Rozměry: délka 4,08 m; šířka 2 m a výška 1,49 m

Objem kufru: 328 litrů

Palivo: benzín

Verze 4x4: ne

Cena od: 239 900 Kč

Sandero se od roku 2017 stalo emblematickým modelem a bestsellerem jako nejprodávanější soukromý vůz v Evropě. Je také nejprodávanějším modelem Dacie s více než 2,1 miliony vozů celkem, tj. 32 % prodejů značky od r. 2004.  Sandero Stepway, městský crossover, představuje 65 % těchto vozů, tedy více než 1,3 miliony vozů.

S novými modely Sandero a Sandero Stepway Dacia inovuje svoji nabídku v segmentu vozidel do města a víceúčelových kompaktů, odpovídajících všem potřebám uživatelů. Navzdory nezměněným vnějším rozměrům jsou modernější, bohatší a praktičtější, aniž by ustupovaly ze své podstaty spočívající v jednoduchosti a spolehlivosti. Mění platformu a nabízejí vyšší úroveň výbavy, aktivní i pasivní bezpečnosti, nové pohony včetně dvoupalivového benzín/LPG, novou automatickou převodovku CVT a zcela novou manuální 6rychlostní převodovku.